Dołącz do dziennikarzy Gazety Pryvit!

Jesteś ukraińskim ex-dziennikarzem, wesołkiem-opowiadaczem, nieodkrytym Mleczką, punk-imigrantem poszukującym jeszcze celu w życiu albo pracownikiem wielkiego giganta IT, który w ramach relaksu chce podzielić się swoim korporacyjnym światem?

Mieszkasz sobie w naszym mieście – od niedawna lub już całkiem spory kawał czasu? Wrocław Ciebie, Ukraińca, rozkochał albo może rozczarował i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami? Podróżujesz autostopem po okolicy i chcesz podpowiedzieć rodakom jak tanio, smacznie i miło spędzić weekend na Dolnym Śląsku? Masz pasję, którą warto zarazić innych („to była taaaka góra” i „taaaka ryba”)? Chcesz opowiedzieć nam historię swego sukcesu lub zdradzić kulisy porażki sąsiada?

Zostań współpracownikiem Gazety Pryvit!

Za opublikowany artykuł (forma dowolna: tekst, materiały video, fotorelacja z wydarzenia) współpracownicy gazety otrzymują gratyfikację w postaci bonu zakupowego na kwotę 100 zł do wykorzystania w centrum handlowym Magnolia Park.
Materiały (teksty / video) TYLKO I WYŁĄCZNIE W JĘZYKU UKRAIŃSKIM należy nadsyłać na adres mailowy: redakcja@pryvit.pl

  • Teksty należy nadsyłać w plikach tekstowych w formacie DOC. lub RTF.
  • Jeżeli do materiału są dołączone zdjęcia, należy je przesłać jako osobny załącznik w formacie JPEG lub PNG wraz podaniem nazwiska autora zdjęcia i podpisem, co lub kogo przedstawia fotografia.
  • Artykuły nadsyłane przez Was oceniane i kwalifikowane są do publikacji przez redakcję Gazety Pryvit. Skontaktujemy się tylko z autorami zakwalifikowanych do publikacji tekstów.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo do korekty oraz skrócenia tekstu.
  • Do publikacji przyjmowane są jedynie teksty, zdjęcia i nagrania video będące własnością intelektualną nadsyłającego autora – materiały oryginalne, niepublikowane w innych mediach i przygotowywane specjalnie dla Gazety Pryvit. Autor przed przyjęciem artykułu do publikacji, podpisuje oświadczenie o przeniesieniu praw autorskich na wyłączność wydawcy.